ХИТ

Багатофункціональні плоскогубці, мультитул. СТАЛЬНИЙ
472 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6817S
+380 (91) 624-76-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Довжина у складеному вигляді: -7 см
Довжина у розкритому вигляді: -11 см
Розміри у складеному вигляді: 7 х 3,5 х 1,2 см.
Матеріал: нержавіюча сталь
Вага нетто: - 90 грам
Необхідний компактний інструмент для відпустки, походів, ремонтних комплектів велосипедів та повсякденного життя.
Чудовий подарунок.
Колір: сталевий.
Довжина у складеному вигляді: -7 см
Довжина у розкритому вигляді: -11 см
Розміри у складеному вигляді: 7 х 3,5 х 1,2 см.
Матеріал: нержавіюча сталь
Вага нетто: - 90 грам
Необхідний компактний інструмент для відпустки, походів, ремонтних комплектів велосипедів та повсякденного життя.
Чудовий подарунок.
Колір: сталевий.
12 функцій:
1.Плоскогубці (плоскогубці, круглогубці, кусачки)
2.Ніж
3. Хрестова викрутка
4. Мала шліцева викрутка
5. Ніж для чищення риби
6. Знімач
7. Двосторонній напилок
8. Велика шліцева викрутка
9. Скребок
10. Середня шліцева викрутка
11 Консервний ніж
12. Відкривачка для пляшок
Упаковка: нейлонова сумка
1.Плоскогубці (плоскогубці, круглогубці, кусачки)
2.Ніж
3. Хрестова викрутка
4. Мала шліцева викрутка
5. Ніж для чищення риби
6. Знімач
7. Двосторонній напилок
8. Велика шліцева викрутка
9. Скребок
10. Середня шліцева викрутка
11 Консервний ніж
12. Відкривачка для пляшок
Упаковка: нейлонова сумка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plus-Plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Довжина | 7.4 мм |
| Довжина у складеному стані | 7.4 см |
| Конфігурація | Викрутка, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Кусачки, Пасатижі, Ніж, Напилок |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Викрутка, Пасатижі, Відкривачка для пляшок |
| Ширина | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴








