
Фен-щітка, плойка, стайлер Braun Satin Hair 3 AS 330
4 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1827
Користуюсь вже місяць, наріканій немає.
До цього користувалась цією ж фірмовою, але більш старенької версії (десь с 2000-х років, прослугував 20 років), сподіваюсь, що його старший брат прослужить стільки ж)
Замечательный фен-щетка, пользуюсь уже пять лет , волосы не пересушивает, делает обьем и подкручивает , поэтому купила на подарок.
Купила эту фен-щетку маме в подарок на Новый год. Попробовав ее однажды, влюбилась с первого раза. Очень классно сушит и аккуратно утюжит волосы, придавая объем при корнях. Не удержалась и купила себе. Очень довольна!
Дуже класний і надійний фен. Прослужив більше 10 років без ремонту.
отличная, уже 7 год пользуюсь!!!
Отличная вещь!!!! Работает уже четвертый год. Пользуюсь каждый день - ни разу не подводила!!! Всем советую!!!

Функціональність та професіоналізм
Спеціально розроблена функція розкручування дозволяє укладати волосся, не сплутуючи і не ламаючи. Кожне накручене пасмо легко і плавно звільняється. Отримайте безпроблемні та різноманітні зачіски кожен день! Не можна заперечувати, що рясна стрижка
- Одна з найбільших бажань жінок. Зробіть зачіску своєї мрії пишною, висушивши та уклавши волосся за допомогою насадки Braun Satin Hair 3 Airstyler AS 330 з дифузором. За допомогою приладу підніміть волосся біля коріння і надайте їм об'єм.
Простота використання та продуктивність
М'які, блискучі та природні локони завжди в моді. Створіть власну зачіску в цьому стилі за допомогою фену Braun Satin Hair 3 Airstyler AS 330. Використовуйте круглу щітку – 36 мм або 18 мм, оберніть кожне пасмо навколо нагрівальної поверхні фена, утримуйте та відпускайте. Немає нічого простішого! Пристрій має довгий двометровий кабель, що забезпечує ідеальну ергономіку роботи. Шнур має спеціальний тримач для підвішування бігуді-сушарки – більше ніякого перекрученого та сплутаного шнура!
Цілісні зубці
Спеціально розроблений сітчастий фільтр
Функція «розгортання»
100% керамічне покриття
Петелька для підвішування фена
- Фен-щітка
- Насадка для надання обсягу
- Велика кругла щітка 36 мм
- Маленька кругла щітка 18 мм
- Інструкція з експлуатації

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Ні |
| Тип | Фен-щітка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 40 |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 4 320 ₴






