
Уценка. Туристическая инфракрасная,газовая плита-обогреватель BDZ-155-A в кейсе, с кер.горелк,пьезоподжиг.
750 ₴
- Готово к отправке
- Код: jan204
Внимание товар с уценкой-нет переходника.


Happy Home BDZ-155-A портативная газовая плита-обогреватель с керамической инфракрасной горелкой.
Продается в пластиковом кейсе. Портативная газовая плитка изготовлена в крепком стальном корпусе. Применение инфракрасной керамической горелки не только значительно снижает расход газа, но и позволяет использовать эту газовую плитку в качестве нагревателя. Мгновенное подключение, высокое качество, безопасность, надежность и удобство в использовании. Happy Home BDZ-155 – Инфракрасная керамическая водка более ветроустойчива, чем традиционная конфорка. Мы рекомендуем этот газовый прибор как для использования в быту, так и во время туристических походов, на кемпинге, охоте, рыбалке и т.д.
Теплова потужність пальника — 1500 Вт
Витрата зрідженого газу — 90 г/год
П'єзопідпал
Габарити (ВхШхГ) — 9х33х25 см
Маса без балона — 1.4 кг
Температура пальника (max) — 850 oC
Працює тільки від цангового балона-220 г
Дуже зручна та проста в експлуатації, не вимоглива до догляду, і завжди допоможе з приготуванням їжі на велику компанію. Через свою вагу вона більше підійде прихильникам кемпінгу або дачникам.
Похідна газова плита — незамінна річ для приготування їжі в польових умовах, надійний супутник шанувальників кемпінгу, рибалок, мисливців, дачників. Мобільний прилад прийде на допомогу, коли негода не дає розвести багаття. З його допомогою можна нагодувати 5-8 осіб. Запасу газу, завдяки запасним балонам, вистачить надовго. Широкий асортимент сучасних моделей вирізняється конструкцією, технічними характеристиками, функціоналом, вартістю.
Туристична газова плита: переваги
До переваг туристичних плит, що працюють на газі, належать:
портативність — невеликі розміри та легка вага, щоб не займати багато місця в рюкзаку;
функціональність — можна варити, тушкувати, смажити їжу, піч млинці завдяки сумісності з будь-яким похідним посудом (котелок, чашка, каструля, сковорідка);
вітрозахист — можливість використання за будь-яких погодних умов;
автономність роботи,
висока стійкість;
Контроль полум'я, що не поступається стаціонарним пристроям;
простота обслуговування, що не потребує спеціальних навичок;
тривалий термін експлуатації;
доступна ціна.
КОЛІР ЧОРНИЙ.
"* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. * Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Plus-Plus |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.4 кг |
| Расход газового топлива | 100 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Газовый баллон | Да |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9 мм |
| Длина | 33 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 750 ₴







